HAKKIMIZDA

                   

                       

      ZALPA(Bafra) Kaymaklı Lokum Evi Samsun'un Bafra İlçesinde  tarihi Bedesten  3.aralığında hizmet vermektedir.
     
     Sahipleri Emekli Öğretmen  Ferda DEMİR,Halk Eğitim Merkezi Usta Öğreticisi Nuran GÜNGÖR'le beraber bu güzel lezzetleri sunmaktadırlar.
    
     Sunulan Lezzetler Bafra Kaymaklı ÖLokumu,Bafra Nokulu,Su Böreği,Kıymalı Mantı Keşkek ve Tatlılar(BAKLAVA,GERDAN,YUFKA TATLISI,)yapılmaktadır.Bu lezzetler Bafra'ya has olmakla beraber tamammen doğal el yapımıdır.
   
     Esas işimiz kaymaklı lokumdur.Kaymasklı lokum yüz yılı aşkın bir zamandır Bafra'da yapılmaktadır.İçine Konulan manda kaymağı doğal ve kartkısızdır. Manda (CAMIŞ,KÖMÜŞ,)Kızılırmak deltasının sulak alanlarında yetiştirilmektedir.Mnda sütünüden yapılan  kaymak kalsiyumca zengin kolestrolü düşük en güzel lezzettir.Bu doyumsuz lezzet  lokum ile birleşerek harika bir tat oluştırmakta lokumun içinde bulunan manda kaymağı lezzete lezzet  katmaktadır.
  
    HALK Eğitim Merkezinin açmış olduğu Manda Kaymakçılığı ve Kaymaklı Lokum Kurslarını bitirerek açmış olduğumuz  bu nezih yerde tüm insanlığa abu harika lezzeti sunuyoruz.
  
    Başarımızın sırrı yaptığımız işi severek yapmaya borçluyuz.Katkısız ve doğal bir lezzet sunduğumuz için mutluyuz.Hedefimiz bu lezzeti tüm Ülkemize ve hatta dünya ülkeleerindeki insanların tatmasını sağlamaktır.Bu ürünü ülkemize ve tüm dünyaya tanıtmka için bir lezzet ağı kurmak istiyoruz.
Zalpa kaymaklı lokumunu tatmak için sizleri Bafra'ya bekliyoruz.Siz gelemezseniz biz sizlere zalpa kaymaklı lokumunu sipariş üzerine yolluyoruz.

 TATLINIZ KAYMAKLI LOKUM olsun.